Івано-Франківська митниця поповнила Держбюджет на понад мільярд гривень

За підсумками восьми місяців 2016 року Івано-Франківська митниця ДФС спрямувала до держбюджету понад 1055,6 мільйонів гривень митних платежів.

Це на 66,4 млн грн або на 6,6 % більше, ніж за аналогічний період минулого року, пише Репортер з посиланням на прес-службу ОДА.

За даними фахівців Івано-Франківської митниці, серед товарів, ввезення яких додало бюджету чималу частку надходжень, переважають машини, устаткування, транспорт, деревина, целюлозно-паперові вироби, метали, текстиль та текстильні вироби, взуття, вироби з каміння, скла, кераміки.

Зокрема, протягом січня-серпня 2016 року зафіксовано збільшення обсягів ввезення машин, устаткування, транспорту на 119%, деревини, целюлозно-паперових виробів – на 17%, металів та виробів з нього на 40%, текстилю та текстильних виробів, взуття на 6%, виробів з каміння, скла, кераміки – на 14%.

Разом з тим, за цей же час обсяги ввезення продукції хімічної промисловості зменшилися на 7%, продовольчих товарів та продукції сільського господарства – на 42%.