ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

На Прикарпатті за пів року підприємці працевлаштували майже 36 тис. людей

 З початку року суб’єкти господарювання Івано-Франківщини працевлаштували 35,6 тисяч найманих працівників.

Також, з метою узаконення трудових прав «тіньових» працівників,  протягом п’ятьох місяців у ДСН перевірили 81 підприємство та установу, які мали потенційні «трудові» ризики. У результаті, роботодавці оформили трудові відносини з 129 найманими працівниками.

Про це інформує пресслужба ДФС в Івано-Франківській області, пише Дзеркало медіа.

Окрім того, на комісіях, створених при держадміністраціях, заслухали  керівників 556 юридичних осіб та 470 підприємців, в яких рівень заробітної плати нижчий, як законодавчо встановлений. У результаті підвищили зарплату 501 підприємство і 422 ФОПи, додаткові надходження до бюджету – майже 348 тис грн податку на доходи фізичних осіб та майже 408 тис грн єдиного внеску.

Також податківці інформують, що кожен працівник за допомогою "Електронного кабінету" може отримати інформацію  про суми нарахованого та виплаченого доходу чи звернутися до Центру обслуговування платників із заявою про отримання такої інформації.

Якщо ж виявиться, що роботодавець ігнорував права найманих працівників та ухилявся від оподаткування, то отримана інформація від органів ДФС може слугувати для звернення до контролюючих органів.