Ігор Слюзар розповів, як може змінитися Коломия найближчі роки

Міський голова Ігор Слюзар розповів, як зміниться Коломия в найближчі роки.

“Завдяки співпраці міста з народними депутатами від Прикарпаття Коломия отримає поверх 234 млн гривень з державного бюджету для будівництва водноспортивного комплексу H2O, – каже міський очільник Ігор Слюзар. – Цього року виділенно з Фонду регіонального розвитку майже 29 млн тільки 10% місто.

Також у цьому році очікуємо з державного фонду соціально-екоромічного розвитку ще 20 млн. Це в цьому році найбільший в Україні соціальний проект, спрямований на розвиток спорту”.

Заступник міського голови із земельних питань Олег Дячук розповів, що водноспортивний комплекс планують будувати в дві черги.

“Перша черга – це два 25-метрові басейни та зали для боротьби і боксу. Друга черга – тренажерний зал, тенісні корти і т. д. Це заплановано для того, щоб можна було раніше увести в експлуатацію басейни і щоб мешканці змогли раніше цим користуватися”, – зазначив О. Дячук.

“Територію в районі Співочого поля, де раніше розташовувався басейн, бачу, як “спортивне серце” Коломиї.

Проект має бути успішно завершений за два роки. І коломиянам вже не доведеться говорити, що Коломиї потрібен басейн”, – зазначив в інтерв’ю “Дзеркалу Коломиї” Андрій Іванчук.

Ще два вагомі для Коломиї проекти за словами міського голови Ігоря Слюзара отримають фінансову підтримку від держави: спорудження дамби на ріці Прут та зведення очисних споруд.

Інтереси Коломиї у цих питаннях відстоює народний депутат Андрій Іванчук.

Договір на виконання робіт був підписаний 8 травня. ТОВ “Енергоресурс-Монтаж” зобов’язалося виконати роботи за 62 965 257,8 грн.

У березні цього року коломийський водоканал оголосив тендер з очікуваною вартістю 64 608 197 грн на реконструкцію каналізаційних мереж та очисних споруд в Коломиї. У тендері взяло участь п’ять підприємств.

Відповідно до договору підрядник має здати об’єкт в експлуатацію до 30 листопада 2018 року. Гарантійний термін експлуатації об’єкта – 5 років.

Також Коломия подала свої проекти щодо реконструкції площі Відродження й міського парку ім. Трильовського.

Ми потрапили у фінальний відбір проектів і якщо переможемо, то витратимо тільки 10% вартості робіт міським коштом.

Всі інші витрати візьме на себе ЄС. Отож, в найближчі 2-3 роки наше місто зробить великий прорив у плані розвитку.

Читайте також: “Коломия здійснить прорив у капітальному будівництві”, — Ігор Слюзар