Франківщина третя серед регіонів України за кількістю багатодітних сімей

З метою дослідження соціальних та демографічних характеристик домогосподарств Прикарпаття працівниками Головного управління статистики проведено опитування домогосподарств, відібраних для обстеження умов їхнього життя у 2016 році.

За отриманими в результаті опитування даними, середньостатистична родина нашого краю складається з трьох осіб, інформує “Дзеркало Коломиї” з посиланням на Головне управління статистики в Івано-Франківській області.

Майже 37% – сім’ї з чотирьох та більше осіб. Серед регіонів країни Івано-Франківщина посідає третє місце за часткою сімей, у складі яких чотири та більше осіб.

Дітей віком до 18 років мають приблизно 48% родин області, серед них 69,5% виховують одну дитину, 29,2% – двох, решта – трьох і більше дітей.

Працюючі особи,за результатами опитування, є в складі семи родин з десяти. Зокрема, 44,4% з них мають двох працюючих осіб, 41,6% – тільки одного працюючого, а 14% – трьох і більше таких осіб.

Коефіцієнт економічного навантаження на працюючого члена домогосподарства (відношення загальної кількості членів домогосподарства до кількості працюючих) в області становить 2,37 (в Україні – 2,58). Серед регіонів цей показник найвищий у Тернопільській області – 3,32, найнижчий у м.Києві – 2,2.