Дівчина з Донецька стала “Міс Івано-Франківськ-2017”. ФОТО

За титул “Міс Івано-Франківськ-2017” в обласній філармонії змагалося 11 учасниць віком від 18 до 22 років. Всі вони живуть або навчаються в Івано-Франківську.

Красуні дефілювали в етноодязі, спортивному стилі, в бодіках та вечірніх сукнях. А також демонстрували свої таланти, пише КУРС.

До прикладу, учасниця Вікторія Швець представила торт, яким пригощала ведучих та журі. Лідія Михайлишин танцювала. Яна Корженюк захоплюється мистецтвом візажу, тому представила на відео свою роботу з гримування. Ірина Петрів виступила зі спортивним номером – приборкувала баскетбольний м’яч. Марта Оболонна грала на бандурі. Анастасія Семенович представила модельне дефіле з дітками.

За результатами всіх етапів конкурсу перемогу здобула Аліна Симоненко з Донецька, яка навчається у Прикарпатському національному університеті ім. Василя Стефаника.

Віце-міс стала теж студентка Прикарпатського університету Оксана Баранецька.

Останні чотири роки конкурс краси в місті не проводився. Цього року організатори вирішили його відновити, а виручені від продажу квитків кошти передати на потреби воїнів АТО. Гроші на потреби бійців передадуть через відомого шоумена та волонтера Сергія Притулу.

Кожна з учасниць отримала сертифікат на подарунок від спонсорів, а переможницю нагородили поїздкою на ТК “Буковель”.

Нагадаємо, у п’ятницю, 12 травня, у МПК “Народний дім”  за титул “Княгиня Покуття 2017” боротимуться 12 красунь.