Депутат Парасюк вдарив ногою працівника СБУ Василя Пісного. ВІДЕО+КОМЕНТАРІ

Сьогодні, 19 листопада, народний депутат Володимир Парасюк вдарив ногою в голову заступника начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ  Василя Пісного.

Сталося це на засіданні комітету  ВР з протидії корупції.  Між Пісним та Парасюком виникла словесна перепалка. Народний обранець почав звинувачувати представника СБУ у “кришуванні” львівської міліції та деяких підприємств.

Пісний відповів, що для Майдану зробив більше, а Парасюк – просто “махнув рукою”. У відповідь Володимир накинувся на Пісного та вдарив його по голові. Засідання комітету було зірване. Керівник комітету Єгор Соболєв заявив, що засідання знову відбудеться, коли емоції вщухнуть.

“Ми будемо серйозно говорити з Володимиром. Але спочатку потрібно всім заспокоїтися. Я розумію, що є багато матеріалів в медіа, в тому числі в медіа Львівщини, які показують спосіб його життя (Пісного – Ред.), який не відповідає його доходам. І тут питання не тільки до одного чиновника: а хто його призначив , а міністр внутрішніх справ, а генеральний прокурор …? Це все одна і та ж проблема. Люди, які після Майдану очолили правоохоронні органи, продовжують традиції Пшонки, Захарченка, Якименка  і не дають нам жодного цивілізованого способу це виправити “, – висловив свою думку Соболєв.

Коментар ситуації, що склалась, дав і Володимир Парасюк:

“Я не дозволю ображати мене, мою честь і гідність. І не дозволю ображати честь і гідність того явища, яке називалось Майдан. Я готовий нести всю відповідальність за вчинок, який я зробив. Але я за ним не жалітиму”, – прокоментував депутат.

Також, на своїй сторінці у мережі Фесбук ситуацію прокоментував нардеп Олег Ляшко:

“Те, що Парасюк врізав махровому хабарнику Пісному – це акт відчаю. Я не розділяю такі методи, але цілком розумію реакцію Володі. Мовчати про бєспрєдєл, який відбувається в країні після Революції Гідності, ми не можемо і не будемо” – написав Ляшко.

Джерело: ТСН