Через завіз сміття до Коломиї зі Львова активісти встановлять контрольно-пропускний пункт

На в’їзді до Коломиї активісти облаштують контрольно-пропускний пункт. Таке рішення прийняли після інформації про завіз до Коломиї сміття зі Львова.

“Увага! В суботу коломийський міськвиконком одноголосно проголосувала на подання мера за рішення допомогти львів’янам у подоланні сміттєвої кризи. Отже, тепер до нас в місто регулярно будуть прибувати не туристи, а вантажівки з відходами, котрі будуть гостинно розміщуватися на міському полігоні твердих побутових відходів що на Косачеві. Ще раз – до проблеми з переробкою та утилізацією сміття в межах міста та району додасться сміття з мегаполісу в сусідній області.
А тому громадою від сьогодні на всіх під’їздних шляхах до нашого міста буде встановлено КПП з метою недопущення екологічної катастрофи. ЦЕ СТОСУЄТЬСЯ НЕ ТІЛЬКИ КОЖНОГО З НАС, АЛЕ ТАКОЖ ВПЛИНЕ НА МАЙБУТНЄ НАШИХ ДІТЕЙ!”
, – написав це на своїй сторінці у Фейсбук  активіст Тарас Маркевич.

Нагадаємо, у суботу, 2 липня, члени виконкому Коломийської міської ради на екстреному засіданні прийняли рішення приймати сміття зі Львова та захоронювати його на коломийському полігоні, яке обслуговує КП “Полігон екологія”.

Багато коломиян проти даного рішення.

Фото: Євген Гапич

Читайте також: Влада Коломиї вирішила прийняти 2000 тонн сміття зі Львова. ФОТО+ДОКУМЕНТ