ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

“Коломийська інфекційна лікарня має шанс вийти на міжнародний рівень”, - Ігор Білоскурський

Звістка про те, що у Коломиї реорганізують або ліквідують чотири диспансери, з’явилася у центральних медіа наприкінці минулого року. Серед цих установ -  інфекційна лікарня.

На останній сесії міської ради депутати проголосували за перетворення медичної установи у комунальне некомерційне підприємство (КНП). Про подальші плани лікарні у новому статусі розповів журналістам “Дзеркала медіа”  в. о. Генерального директора КНП “Коломийської інфекційної лікарні Коломийської міської ради Івано-Франківської області” Ігор Білоскурський.

Медик наголошує, що у лікарню вкладено багато матеріальних ресурсів, все відповідає стандартам інфекційної, тому лікарня може вийти на міжнародний рівень.

Після створення КНП впроваджуватимуть цілодобове надання медичної допомоги та штатний розпис (документ, що встановлює структуру, штати і посадові оклади працівників – ред).  Лікарня буде забезпечена палатами інтенсивної терапії, УЗД,  рентгеном і апаратами штучної вентиляції легень (ШВЛ).

- Будемо намагатися збільшувати кількість обладнання та покращувати надання медичної допомоги. Крім того, планую розширити об’єм надання терапевтичних послуг та розмістити дерматологічні ліжка. Це все для того, щоб жителі нашого міста і району не їхали у Івано-Франківськ за спеціалізованою цілодобовою допомогою, – розповідає Ігор Білоскурський.

Також у планах - покращити лабораторну діагностику та розширити сферу послуг. Генеральний директор КНП запевняє, що лікарня шукає спеціалістів, які вміють працювати на апаратах ШВЛ. З ними медичний заклад буде укладати договори, однак це - тривалий та складний процес.

- На сьогоднішній день, медицина входить у ринкові відносини. Той, хто буде надавати якіснішу лабораторну допомогу, кращі послуги, тому пацієнт буде надавати перевагу, - пояснює пан Ігор.

Читайте також: У Коломийському суді обрали нового голову

Тепер  інфекційній лікарні доведеться пройти кілька етапів. Перший – реєстрація,  потім - контрактування. Статут вже створений і затверджений Коломийською міською радою. Затримує тільки те, що залишається мало часу, щоб передати установу та зареєструвати у КНП.

Юлія ВАРЧУК

Юлія МАРЦІНОВСЬКА