ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

До кінця року усі загальнобудівельні роботи у водноспортивному комплексі будуть завершені – Ігор Слюзар

Згідно графіку зведення водноспортивного комплексу у Коломиї у 2019 із державного бюджету України для цього буде виділено 100 мільйонів гривень. Про це сказав міський голова Коломиї Ігор Слюзар у телепередачі «Прямий ефір» на каналі НТК.

Із цієї суми 40 мільйонів вже було отримано на початку року. Також 30 мільйонів місто отримало за перемогу у конкурсі басейнів. Ще 30 мільйонів гривень, яких не вистачає, на сьогодні міська влада шукає – каже Ігор Слюзар.

На кінець року усі загально будівельні роботи повинні бути зроблені – продовжує міський голова. Однак все залежить не стільки від влади міста скільки від державного бюджету, адже об’єкт фінансується із трьох програм центрального бюджету.

Це державний фонд регіонального розвитку звідки надійшло 2 мільйони, фонд соціально-економічного розвитку виділив 35 мільйонів, а також кошти у розмірі 30 мільйонів надало міністерство молоді і спорту.

За словами Ігоря Слюзара великі зусилля для того, щоб вказані кошти були виділені саме на зведення басейну у Коломиї приклав народний депутат Андрій Іванчук.