ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Етно-гурт "КораЛЛі" виступить на головній сцені Коломиї до Дня міста
19 серпня (на Спаса) у Коломиї виступить гурт “Кораллі”.

"КораЛЛі" - франківський гурт, який не робить собі рамок в стилі чи напрямку музики. Хоча... якби хтось таки дуже хотів якось означити стиль їхньої музики, то це - щось граничне між етно-роком і фолк-фанком. Вони рідні нам по звуку, духу і сприйнятті світу. Головний мотив їхнього музичного продукту - воля у всьому, пише "Дзеркало Коломиї" з посиланням на прес-службу Коломийської міської ради.

Ідея не цуратися вар'ятського образу (фанк-панку) прийшла у 2008-му, коли серед музичних інструментів гурту з’явилася трембіта. Той 2008-ий позначився неочікуваним стрибком команди догори в українській альтернативній непопсовій сцені.

"Колись таких називали вар’ятами, - писали про "КораЛЛі" на sumno.com, - зараз іншого слова теж не підібрати. Музичні ритми і наспіви тут не народжуються так просто – це результат активного всюдисущого творчого пошуку – дуже часто – на межі керованості. І що більше, ніж важливо – пошуку по життю: не штучного, не фальшивого, не награного”.

Створився гурт "КораЛЛі" у 2005-му і з 2008-го має в складі 5 аЛЛігаторів.

Ідея грати з елементами етно прийшла невипадково. Навіть, граючи хардкор, кожен з алігаторів займався янгельським співом у народних колективах та церковних хорах. Ідея грати карпатське етно закономірна: гірська гуцульська та лемківська культури пронизали характери гудців ще з раннього дитинства (двоє мають гуцульські, а решта троє – лемківські корені).

Зараз хлопці курсують країною від фестивалю до фестивалю, несуть карпатські мотиви і на східні широти України.