Антимонопольний комітет оштрафував підприємство, яке у Коломиї поза конкурсом 1,5 роки вивозило сміття

Як повідомляли раніше, компанія “Колокомунсервіс” з серпня 2015 до лютого 2017 займалася вивезенням твердих побутових відходів у Коломиї, при тому, що на конкурсі перемогла зовсім інша фірма.

Про це “Дзеркало Коломиї” інформує прес-служба обласного відділення Антимонопольного комітету.

Як зазначається, на конкурсі у 2015 році Коломийська міськрада визначила виконавцем послуг з вивезення твердих побутових відходів філію “АВЕ Коломия” ТОВ “АВЕ Івано-Франківськ”. При тому, контракт терміном на 5 років стосувався усієї території міста. Однак, на території Коломиї, крім переможця конкурсу, послуги з вивезення сміття протягом серпня 2015 – лютого 2017 років надавало ТзОВ “Колокомунсервіс”.

“Тобто, ТзОВ “Колокомунсервіс” неправомірно здійснювало господарську діяльність по наданню послуг з вивезення ТПВ та отримувало неправомірні переваги у конкуренції стосовно Філії “АВЕ Коломия” ТОВ “АВЕ Івано-Франківськ”. Дії ТзОВ “Колокомунсервіс”, які полягають у наданні з 15 серпня 2015 року по лютий 2017 року послуг з вивезення ТПВ на території м. Коломия, в межах якої Підприємство не визначене виконавцем послуг, визнано порушенням у вигляді досягнення неправомірних переваг у конкуренції, отриманих відносно інших суб’єктів господарювання шляхом порушення чинного законодавства”, – зазначають у прес-службі Антимонопольного комітету.

За таке порушення до “Колокомунсервіс” застосували штрафні санкції у відповідності до статті 52 Закону України “Про захист економічної конкуренції”.

На засіданні адміністративної колегії директор ТзОВ “Колокомунсервіс” повідомив про визнання порушення та розірвання з 1 березня всіх договорів про надання послуг з вивезення ТПВ та припинення вивезення сміття.

Читайте також: Гроші не пахнуть: журналістське розслідування