Андрій Іванчук зустрівся з мешканцями П’ядицької ОТГ і відвідав підприємство “Степан Мельничук”. ФОТО

Засновник благодійного фонду “Покуття”, народний депутат Андрій Іванчук продовжує у непленарні тижні відвідувати села Коломийщини, щоб поспілкуватися з мешканцями. Раніше народний обранець вже побував у Нижньовербізькій та Печеніжинській ОТГ.

А нещодавно наш краянин відвідав П’ядицьку ОТГ.

У селах громади знають про діяльність фонду “Покуття”. Раніше меценати допомагали мешканцям П’ядиків у облаштуванні джерела. А також три школи громади були оснащені сучасними комп’ютерними класами від фонду – це Турківська, Годи-Добровідська та Великокам’янська школи.

Андрій Іванчук поспілкувався з колективом П’ядицької школи, відзначив високий рівень підготовки учнів, був вражений успішністю запровадження Нової української школи.

Також краянин оглянув, на якому етапі перебуває облаштування ЦНАПу, і пообіцяв приїхати на відкриття з подарунком.

Педагогічний колектив та керівництво ОТГ звернулося до нардепа з проханням посприяти у добудові школи. Кажуть, це чи не найосновніша проблема на нинішній день. Також попросили допомогти у будівництві очисних споруд, а на це потрібно близько 11 мільйонів грн.

Потім народний депутат зустрівся з громадою села Турки і обговорив їхні найважливіші проблеми. Вони теж наголошують на необхідності реконструкції очисних споруд.

Мешканці попросили встановити дитячий майданчик між церквою і дитсадком у рамках проекту фонду “Покуття”.

Після зустрічі Андрій Іванчук відвідав басейн у Турці, який зараз є єдиним на всю Коломийщину. Народний депутат розповів про масштабне будівництво водноспортивного комплексу у Коломиї, аналогів якому не буде на всій Західній Україні. Він наголосив на тому, що комплекс зможуть відвідувати не тільки діти з Коломиї, а й з цілого району. Потім депутат оглянув місцеве підприємство “Степан Мельничук”, яке виготовляє сільськогосподарську продукцію. Його керівник Мирослав Червінський показав велике підприємство, народний депутат відзначив успішність “Степана Мельничука” і наголосив на необхідності підтримки місцевого виробника за принципом “свій до свого по своє”.

Читайте також: “Ніхто, крім нас, не змінить наше село чи місто”, – Андрій Іванчук відвідав села Коломийщини і поспілкувався з мешканцями.