Андрій Іванчук відвідав Сопівський ліцей. ВІДЕО

Коломийщину відвідав народний депутат Андрій Іванчук. Цього разу він побував у Гвіздці та Підгайчиках, а ще подивився, чим живе Печеніжинська ОТГ.

Народний обранець спілкувався з місцевою владою та мешканцями населених пунктів. Зокрема, у Сопові, який входить до Печеніжинської ОТГ, зустрівся з педагогічним колективом місцевої школи, яка нещодавно отримала статус ліцею.

Два роки тому учні школи брали участь у конкурсі, який організував БФ “Покуття”, засновником якого є Андрій Іванчук. Тоді вони отримали 5 комп’ютерів для свого навчального закладу. Народний депутат разом з владою подивилися на умови навчання у ліцеї та поспілкувалися з вчителями.

“У свій час фонд “Покуття” провів комп’ютеризацію усіх коломийських шкіл, якраз дійшла черга до Коломийського району”, – зазначив голова Коломийської РДА Любомир Глушков.

Андрій Іванчук у свою чергу наголосив, чому так важливо, щоб учні Коломийщини опановували інформаційні технології.

“На сьогоднішній день ІТ-індустрія більше валюти приводить в Україну, ніж уся металургія, яка була на першому місці щодо валютного потенціалу. Щоб ви розуміли – це великі компанії: у Києві в одному офісі працює 5 – 7 тисяч людей. Я їм допомагаю, щоб ця галузь мала перспективу, вже рік пишу таку конституцію для них, щоб створити відповідні умови, тому що вважаю, що це майбутнє України”.

А ще Андрій Іванчук переконаний: дітям треба обов’язково вивчати іноземну мову.

“Я хочу, щоб всі діти Коломиї і Коломийського району, окрім програмування, досконало володіли іноземною мовою. Ми зараз будемо думати, як зробити сучасні лінгвістичні кабінети, як створити для дітей курси, додаткові заняття тощо”.

Насамкінець Андрій Іванчук пообіцяв і надалі зустрічатися з сопівською громадою і сприяти у розв’язанні її проблем.

Більше – у сюжеті НТК.

Як повідомляли, нещодавно підопічні геріатричного пансіонату у Ковалівці зустрілися з Андрієм Іванчуком.

Читайте також: На Коломийщині руйнується найбільший будинок культури – Андрій Іванчук пообіцяв допомогти з ремонтом.