Додому Новини Суспільство «Будівництво нового фонтану у Коломиї розпочнеться навесні», – БФ «Покуття»

«Будівництво нового фонтану у Коломиї розпочнеться навесні», – БФ «Покуття»

1
Поділитися

Коломийська міська рада пообіцяла демонтувати старий фонтан біля універмагу «Коломия».

Про це йдеться на сайті міськради, повідомляє «Дзеркало Коломиї».

«Цей фонтан не підлягає реконструкції, – коментує міський голова Ігор Слюзар. – В будь-якому випадку він аварійний, тому площу треба розчистити. Якщо не вийдуть на зв’язок представники благодійного фонду «Покуття», то будемо зводити новий фонтан за кошти міста».

Минулого літа Міжнародний благодійний фонд «Покуття» зініціював проведення робіт з будівництва нового фонтану біля універмагу «Коломия».

Всі роботи, як пообіцяли благодійники, проведуть за кошти меценатів.

«Цей проект потрібен місту, але в такий нелегкий час роботи доречно проводити саме за кошти меценатів і небайдужих містян, – наголошують представники БФ «Покуття». – Зведення нового фонтану за кошти міста – не на часі, адже чимало об’єктів у Коломиї потребує нагального ремонту, на який, власне, доречно спрямувати кошти з міського бюджету».

Восени за ініціативи БФ «Покуття» були розроблені проектні пропозиції з будівництва фонтану, які неодноразово публікувалися у ЗМІ й виносилися на обговорення громадськості.

З настанням зими роботи з демонтажу старого фонтану та будівництва нового були відтерміновані.

БФ «Покуття», як йдеться у їхньому листі, обіцяє розпочати роботи з будівництва нового фонтану з настання сприятливих погодних умов – навесні.

Також фонд оголосив конкурс на розроблення проектної пропозиції з будівництва фонтану.

Призовий фонд – 5 тисяч гривень.

Роботи просять надсилати на електронну скриньку: mbf.pokyttia@gmail.com. Деталі за номером телефону: (03433) 7 25 48.

«Просимо активістів, небайдужих мешканців нашого міста та Коломийську міську раду долучитися до розроблення та надання проектних пропозицій для нового фонтану, який має стати окрасою Коломиї. Будемо вдячні меценатам за підтримку цього проекту», – йдеться у зверненні БФ «Покуття».

новий фонтан біля універмагу «Коломия»

фонтан3

g6 g7

1 коментар

  1. Та це не фонтан а якась меморіальна плита! Де політ фантазії? Де оригінальна композиція? Де цікавий силует? Де технічні новинки сучасності? Де художній смак та задум? Де скульптурна група? Де стилізація природних елементів? Що тут пов”язано з символами води? Це що ескізна робота шестикласника, виконана на уроках інформатики? Чи поняття проектна графіка стало невідомим у місті Коломия. От вам і наслідки відсутності предмету креслення у всіх школах нашого міста! Ганьба!