3 млн гривень потрібно коломиянину Андрієві Конику для перемоги над раком. ФОТО+ВІДЕО

Кожна протягнута рука допомоги, кожна гривня може вирішити долю молодого хлопця. Можливо, саме ваша пожертва врятує життя.

Раніше “Дзеркало Коломиї”  писало про те, що  23-річному Андрію Конику з Коломиї лікарі поставили страшний діагноз – рак крові.

Діагноз поставили минулого року. Андрій пройшов необхідний курс хіміотерапії. Зараз на стадії ремісії. Її досягали задля можливості проведення пересадки кісткового мозку, пише Gazeta.ua

Операція коштує близько 3 млн грн. Для багатодітної сім’ї хлопця ця сума завелика. Тому родина просить про допомогу.

“Про хворобу дізналися випадково. Андрій поїхав на тиждень на море. Путівку дали від студентської профспілки. Повернувся з температурою. Була застуда. Потім почалася сильна кровотеча з носа. Не могли зупинити. Викликали швидку. У лікарні зробили аналізи. Відсилали їх до Києва. Там підтвердили, що у сина гостра лейкемія”, – розповіла матір Андрія 48-річна Наталія Коник.

У Андрія рання стадія раку, тому лікарі дають великі шанси на повне видужання. Операцію згодні провести у білоруській лікарні. Там Андрій пройшов обстеження.

“Ми отримали потрібні документи, а саме рахунок з Мінська. Там буде проведена трансплантація кісткового мозку. Сума складає $115 600. В неї входить підбір донора, проведення трансплантації, посттрансплантаційне лікування в умовах стаціонару або амбулаторний нагляд з лабораторним контролем”, – написали волонтери у соціальній мережі у групі для допомоги Андрію Конику.

Андрій – студент Національного університету “Львівська політехніка”. Має двох братів. Займається фотографією і музикою.

Андрія Коника підтримують відомі гурти: “Один в Каное”, “Тінь сонця”, “Брати Гадюкіни”, “Фіолет”, “Антитіла” та багато інших музикантів.

А також і “Океан Ельзи”. У відеозверненні співак Святослав Вакарчук звернувся до небайдужих людей допомогти 23-річному онкохворому коломиянину Андрію Конику.

Раніше у Коломиї  зареєстрували “Благодійний фонд “Коник Хелп” для допомоги онкохворим. З цієї нагоди у Катедральному соборі Преображення Христового відслужили Службу Божу.

Переглянути усі відеозвернення відомих людей, а також дізнатися більше інформації  на сторінці благодійної організації “Konyk help” у Фейсбук  можна ТУТ.

Нагадаємо, що допомогти Андрієві у боротьбі з важкою недугою можна придбавши вироби ручної роботи з логотипом Фіолету.

Придбати вироби можна тут – https://vk.com/cuprum_ky або безпосередньо в майстра – https://www.facebook.com/konyk.yaroslav

Або перерахувати кошти на картку Приватбанку – 5168 7573 0984 0868 (Коник Наталія Степанівна, матір Андрія).

Контактні номери: Назар – (097)7282431, мама Андрія Наталія – (068)7394840.

Читайте також: Заради порятунку онкохворого 23-річного Андрія Коника у Коломиї на аукціоні продавали лоти від Кличка та Усика. ФОТОРЕПОРТАЖ