Злочинці організували на Косівщині вирощування нарковмісних конопель

Косівський районний суд розглядає справу щодо 3 членів організованої групи, які впродовж квітня-серпня минулого року займалися вирощуванням та збутом наркотиків.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Івано-Франківської області, інформує “Дзеркало Коломиї” з посиланням на Версії .

“Правоохоронцями було встановлено, що упродовж квітня – серпня 2016 року зазначені особи, діючи в складі організованої групи, на фермі в одному із сіл Косівського району організували вирощування нарковмісних рослин конопель з метою подальшого збуту. Під час обшуку, проведеного поліцейськими та співробітниками СБУ 17 серпня 2016 року, виявлено та вилучено 605 кущів рослин, які згідно з висновком експерта є нарковмісними рослинами роду коноплі, а також систему поливу, прилади обігріву та вентиляції, зрошування”, – мовиться у повідомлення.

В подальшому, під час обшуків за місцем проживання вказаних осіб та в господарських приміщеннях, які їм належать, було виявлено та вилучено канабіс в кількості понад 12 кг, а також вогнепальну зброю та боєприпаси.

Їх обвинувачують у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 317 (організація та утримання місць для виробництва наркотичних засобів групою осіб), ч. 3 ст. 28 (вчинення злочину в складі організованої групи), ч. 2 ст. 310 (посів та вирощування рослин конопель), ч. 2 ст. 307 (незаконне зберігання наркотичних засобів з метою збуту), ч. 2 ст. 309 (незаконне зберігання наркотичних засобів без мети збуту), ч. 1 ст. 263-1 (незаконна переробка вогнепальної зброї), ч. 1 ст. 263 (незаконне зберігання зброї та боєприпасів), ч. 3 ст. 307 (незаконне зберігання з метою збуту особливо небезпечних наркотичних засобів в особливо великих розмірах) КК України.