ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Збірна України з баскетболу під орудою тренера з Прикарпаття стала третьою на світовому чемпіонаті. ФОТО

Жіноча збірна України під керівництвом франківського тренера Юрія Процюка перемогла команду Нідерландів у матчі за 3 місце на чемпіонаті світу з баскетболу 3х3 – 15:13. У складі нашої команди бронзовим призером стала вихованка прикарпатського баскетболу Христина Філевич, повідомляє WestNews. Щодо "бронзового" протистояння, то після половини матчу українки були попереду – 7:6. Однак суперниці швидко зрівняли рахунок. Після 7 хвилин гри перевага України все ще була мінімальною – 10:9. І знову Зарицька не реалізувала штрафний. Натомість суперниці зрівняли рахунок. За 2 хвилини до сирени за рахунку 11:11 знову у нас не пройшов штрафний. Та вже за мить Зарицька виправилася – два влучання з лінії. На початку заключної хвилини рахунок був рівний – 13:13. Українки стримали атаки суперниць. За 5 секунд до кінця Завідна реалізувала два штрафні, які і стали переможними для України. Вдруге поспіль жіноча збірна України виборола медалі чемпіонату світу з баскетболу 3х3. Нагадаємо, на минулому мундіалі в Китаї наша команда стала другою. Баскетбол 3х3. Чемпіонат світу (Франція) Жінки 1/4 фіналу Росія – Чехія – 22:13 Нідерланди – Іспанія – 17:13 Швейцарія – Україна – 9:13 Італія – Угорщина – 16:18 1/2 фіналу 19:15 Росія – Нідерланди – 21:9 19:45 Україна – Угорщина – 13:15 (ОТ) Матч за 3 місце Нідерланди – Україна – 13:15 Фінал Росія – Угорщина – 19:12