Які дороги і за скільки відремонтують цього року у Коломиї?

До кінця цього року на ремонт коломийських доріг витратять 17 мільйонів гривень. Про це “Дзеркалу Коломиї” повідомили у міській раді.

Зокрема, у другому півріччі 2017 року найбільше коштів на капітальні ремонти спрямують на вулиці Верещинського та Моцарта. На ремонт дорожнього покриття цих вулиць з міського бюджету витратять 2,8 та 1,3 млн гривень відповідно.

Також планують капітально відремонтувати вулицю Перемоги, на яку спрямують 800 тисяч гривень. Роботи на вулицях Атаманюка, Старицького та Міцкевича коштуватимуть по 500 тисяч кожна.

Крім цього у ратуші збираються за 200 тисяч полагодити дорогу на вулиці Опришківській та зробити під’їзд до СШ №1 з боку вулиці Міцкевича, на що піде 100 тисяч гривень.

Що стосується поточних, які в народі відомі як ямкові, то такі ремонти проведуть на вулицях Шевченка, Драгоманова, Франка, Довбуша, Майданського, Грушевського, Валовій, Шухевича, Січових Стрільців, Петлюри, Мазепи, Котляревського, Бандери, Шарлая, Кобилянської, а також на площах Старий ринок та Шевченка. Загальна сума, виділена на поточний ремонт, становить 5 мільйонів гривень.

Ще однією величезною проблемою для Коломиї є міжквартальні проїзди. Вони перебувають у жахливому стані, і фактично цілий рік там замість твердого покриття – болото.

Цього року запланований ремонт міжквартальних проїздів на вулицях Богуна та Сахарова-Чайковського. На обидва мікрорайони у бюджеті закладено по 1,5 мільйона гривень.

Дещо менші суми – по півмільйона гривень – мають піти на роботи у міжквартальних проїздах вулиць Січових Стрільців, Мазепи та Леонтовича.

По 200 тисяч спрямовано на вулиці Довженка (біля будинків 12, 14, 16) та Хмельницького (біля будинків 1А, 78 – 82).

Всі ремонтні роботи проводитиме комунальне підприємство “Полігон-Екологія”.

Читайте також: Дорогу на вулиці Верещинського у Коломиї відремонтує фірма з Одещини за 2,49 мільйони гривень