Як Коломия відзначає День захисту дітей. ФОТО

Міжнародний день захисту дітей Коломия відзначає, як завжди, весело.

Протягом дня служба у справах дітей запланувала багато святкових заходів у різних локаціях, пише Дзеркало медіа з посиланням на Коломийську міську раду.

На урочистому відкритті Ярина Осадчук виконала пісню “Літо, давай”, учасники клубу спортивного танцю “Шанс” та зразкового ансамблю народного танцю “Дивограй” БДЮТ продемонстрували свої вміння.

Свою першу машину отримав у подарунок від міського голови Ігоря Слюзара маленький коломиянин Гордій Івасюк. І хоча його вік всього три місяці, він встановив рекорд України – народився 25 лютого 2018 року з вагою справжнього богатиря – 7 кілограмів 90 грамів.

Заступник міського голови Володимир Бойцан вручив батькам хлопчика відзнаку міського голови з нагоди такої важливої події у їхньому житті.

Гуртківці Коломийського навчально-виробничого центру творчості учнівської молоді та Коломийського міського будинку дитячої та юнацької творчості репрезентували свої роботи на площі перед музеєм писанкового розпису. Щойно завершився конкурс малюнка у середмісті, визначили переможців і нагородили призами й грамотами.

Святкові заходи продовжаться у парку ім. Трильовського. А о 16 годині на вулиці Чорновола стартувала велогонка “Загартовуй здоров’я – покращуй якість життя”.

Читайте також: У Коломиї відсвяткували Міжнародний День танцю. ВІДЕО