В Коломиї провели круглий стіл з питань інтеграції переселенців

Начальник Коломийського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Галина Григорчук взяла участь у “круглому столі”, ініціаторами якого виступили гості з західноукраїнського офісу “КримSOS”. Захід відбувся в Коломийській центральній районній бібліотеці.

На заході були присутні виконавчі партнери ООН управління Верховного комісара з питань біженців – західноукраїнського офісу “КримSOS” в особі В’ячеслава Ломброзо та члени громадської організації “Фенікс-Коломия”. Також було запрошено спостерігачів Спеціальної моніторингової місії в Україні організації з безпеки та співробітництва в Європі Драгослава Цветіча та Денеша Деканя, першого заступника міського голови Сергія Коцюра та голову районної державної адміністрації Любомира Глушкова та інших представників установ та організацій нашого району, повідомляє прес-служба ОДА.

Щодо оформлення соціальних виплат (порядок, особливості), реалізацію права на пенсійне забезпечення внутрішньо переміщених осіб доповідала начальник Коломийського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України Галина Григорчук.

Колектив управління сприяє забезпеченню конституційних прав громадян України, проведенню просвітницьких заходів та активізовує роботу щодо підготовки та розповсюдження бюлетенів, листівок, пам’яток, публікацій в місцевих засобах масової інформації та інтернет-публікацій, теле – та радіоефірів, щодо роз’яснення чинного законодавства про права та обовов’язки громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

Слід додати, що з жовтня 2015 року в управлінні працює переселенка зі сходу Світлана Чемерис.