Україна в трійці країн за витратами на їжу

Згідно з даними Міністерства сільського господарства США, Україна увійшла в першу десятку країн, громадяни яких витрачають найбільше грошей на продукти.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав Олексій Дорошенко, генеральний директор Асоціації постачальників торговельних мереж, передає Agravery.

За його словами, Україна зайняла третє місце у ТОП-10 країн, де найбільші витрати йдуть на харчування, сигарети і алкоголь.

Так, за даними США, в 2016 році українці витратили 38% від усіх доходів на продукти і 8,1% на алкоголь і сигарети. Тобто загальні витрати на ці дві групи складали 46,1%.

У свою чергу в США громадяни найменше витрачають на харчування і шкідливі звички. Слід зазначити, що в позаминулому році витратили тільки 6,3% своїх доходів на харчування і 2% на алкоголь і сигарети, який становить в середньому 8,3%.

Якщо говорити про Європу, то тут найменше на їжу і алкоголь витрачають британці — тільки 8,1% на харчування і 3,8% на алкоголь з сигарами. Найгірше справи йдуть в Нігерії, де громадяни витрачають 60% своїх доходів на зазначену групу товарів.