Учень може виграти комп’ютерний клас для своєї школи. БФ “Покуття” оголошує IT олімпіаду

На Коломийщині учні можуть виграти комп’ютерні класи для своїх шкіл.

Благодійний фонд “Покуття” коломиянина Андрія Іванчука спільно з Коломийським політехнічним коледжем Національного університету “Львівська політехніка” розпочинає масштабну олімпіаду з програмування.

Таким чином фонд продовжує комп’ютеризацію шкіл на Коломийщині та разом з коледжем хоче стимулювати обдарованих дітей до розвитку в ІТ-сфері.

Раніше у рамках комп’ютеризації від фонду комп’ютерні класи отримали всі 10 шкіл та гімназія у Коломиї, також було розпочато комп’ютеризацію шкіл району. За три роки вже подаровано понад 150 комп’ютерів!

Тепер комп’ютерний клас для своєї школи може виграти будь-який учень. Для цього потрібно взяти участь в олімпіаді з програмування і продемонструвати свої знання.

Відповідаємо на найпопулярніші запитання.

В яких номінаціях відбуватиметься олімпіада?
“Web-програмування” (“Web-юніор” – базовий рівень HTML, CSS та “Web-майстер” базовий рівень HTML, CSS, JavaScript).
“Програмування” (програмування мовами Pascal, C, С++, Lazarus).
IT-конкурс серед школярів, щоб визначити переможців для проведення комп’ютеризації школи від фонду.

Хто може взяти участь?
До участі в олімпіаді допускаються учні шкіл, ліцеїв, гімназій, а також студенти коледжів.

Як зареєструватися?
Для участі в олімпіаді з WEB програмування учасник повинен подати заявку на сайті політехнічного коледжу (прізвище, вік, навчальний заклад, клас/група, телефон, email і ресурс, на якому знаходиться проект, хто керівник проекту).

Для участі в олімпіаді з програмування претендентів висуватиме школа.

Як і коли проходитиме олімпіада?
Олімпіада з програмування проводиться в декілька етапів: відбірковий і основний.

Відбірковий етап у номінації “Програмування” проходитиме на базі свого навчального закладу з 5 по 25 листопада 2018 року. Один переможець відбіркового етапу від кожного навчального закладу отримує право на участь в основному етапі олімпіади.

Відбірковий етап у номінації “Web-програмування” (категорії “Web-юніор” та “Web-майстер”) проходитиме на базі Коломийського політехнічного коледжу на основі поданих електронних реєстрацій у період з 5 по 25 листопада 2018 року. Розробники 10 кращих веб-сайтів будуть допущені до участі в основному етапі олімпіади.

Участь в ІТ-конкурсі для визначення претендентів на отримання комп’ютерного класу від фонду зможуть брати ті учасники олімпіади, котрі були відібрані за результатами попередніх номінацій.

Основний етап у номінаціях “Програмування” і “Web-програмування” та ІТ-конкурс (категорії “Web-юніор” та “Web-майстер”) проходитиме на базі політехнічного коледжу з 2 по 20 грудня 2018 року.

Переможці основного етапу зможуть взяти участь в олімпіадах обласного рівня.

Скільки буде призових місць?
По три призові місця у кожній номінації. Жоден переможець не залишиться без подарунка