У Коломиї виступлять відомі гурти. Чим особливий “Drive for life fest”

“Бумбокс”, “Друга ріка”, “КАZКА”, Арсен Мірзоян виступлять в Коломиї на фестивалі Drive for life.

Найважливіша подія серпня у нашому місті – безперечно вже шостий рік поспіль відомий фестиваль “Drive for life fest”. Щороку організатори намагаються здивувати відвідувачів різноманітними заходами з використанням автомотоавіатехніки. На різних локаціях міста протягом двох днів проходять чемпіонати, змагання, показові виступи, батли та виставки. А ввечері на аеродромі відбувається концертна програма.

Цього року фестиваль відбудеться 18 та 19 серпня. Організатори уже активно готуються до цього дійства. Чого очікувати від шостого фестивалю, ми вирішили дізнатися у головного організатора – Михайла Вовка. Зустріч відбулася на коломийському летовищі, адже до заходу залишається менше місяця і саме тут Михайло зараз проводить найбільше часу.

Вже здалеку чуємо звук газонокосарок і відчуваємо запах свіжоскошеної трави. На аеродромі робота кипить. Побачивши це, починаєш усвідомлювати, наскільки багато праці і сил потребує організація проекту такого масштабу. Нам довелося відірвати Михайла Вовка від фізичної роботи, щоб дізнатися з перших вуст про фестиваль.

Перше, що пообіцяв організатор – це те, що фестиваль буде не менш грандіозним за попередні. Новинкою стануть двоетапні бої машин та Кубок України з парашутного спорту. В організації останнього допомагає один з головних парашутистів України. “Взагалі все, що пов’язано з авіацією, то ми максимально спокійні, бо у нас є Ігор Петрович Табанюк і Прикарпатська асоціація малої авіації. Завдяки їм всі охочі зможуть політати на літаках, стрибнути з парашутом та піднятися в небо на повітряній кулі”.

Стосовно квитків, то діє попередній продаж. Один квиток дійсний на два дні фестивалю. Його ціна становить 200 грн. Придбати їх можна на порталі concert.uа або в Коломиї у сендвіч-пабі “Кружало”, пабі “Underground”, у цифровій друкарні “Файно-друк” і у “Barber Shop”. Під час фестивалю квитки будуть дорожчими, за один день фестивалю 150 грн, за два дні 250 грн.

“Це не комерційний проект, ми не заробляємо на ньому грошей, а навпаки, ще й вкладаємо”, – розповідає Михайло Вовк.

Над фестивалем працює близько 20 учасників Коломийського автоклубу, з них 4-5 осіб постійно координують роботу і працюють ще задовго до його початку.

Михайло ділиться: “Важко і фізично і морально. Особливо тоді, коли люди перелазять через кущі і поля, щоб безкоштовно потрапити на концерт. Через це опускаються руки. Так було і цього року. Думав, що не буду організовувати більше цей проект. Допоки не прийшло повідомлення від гурту “Бумбокс”, вони перші нам написали”.

18 серпня у концертній програмі візьмуть участь: гурт “Карна”, два гурти з Італії, гурт “Полюси”, гурт «Decorum» та гурт “Друга ріка”. 19 серпня у День міста: гурт “Бумбокс”, Арсен Мірзоян, гурт “КАZКА”, “Медовий полин”, “Cни дріади” та гурт з Білорусі “Mission Jupiter”.

Інна ЯКУБ’ЯК

Фото: Андрій КАНЯ