У Коломиї судитимуть жінку, яка вбила двох своїх дітей

На розгляд до Коломийського  суду з обласної прокуратури надійшов обвинувальний акт про  вчинення кримінального правопорушення.

Під час досудового розслідування встановлено, що 3 квітня 2016 року підозрювана раніше несудима жителька  Верховини, перебуваючи вдома, діючи умисно з метою позбавлення життя двох своїх малолітніх дітей, використовуючи снодійний лікарський засіб “Сонміл” у вигляді таблеток, розчинила їх у воді і дала випити своїм малолітнім дітям. Від спожитого лікарського засобу наступила смерть на місці, повідомляє прес-служба Коломийського суду.

Після цього жінка з метою самогубства, з використанням станка для гоління, перерізала собі вени  та спожила отруту, однак покінчити життя самогубством їй не вдалось.

Вказані дії органи досудового розслідування кваліфікували за п. п. 1, 2 ч. 2 ст. 115 КК України, як (вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті двом малолітнім дітям). Відповідальність за вчинене згідно закону карається позбавленням волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років або довічним позбавленням волі.

Кримінальне провадження розглядається колегіально: головуючий суддя П’ятковський В. І.  судді – Веселов В. М. та  Бирич Н. В.

На даний час обвинувачена перебуває під вартою в установі виконання покарань № 12 міста Івано-Франківськ.

Підготовче судове засідання призначено на 16.30 год  8 серпня.