У Коломийському суді відбудеться слухання у справі екс-директора Снятинського інтернату, обвинуваченого у замаху на умисне убивство

У п’ятницю, 7 квітня, о 10.00 у приміщенні Коломийського суду відбудеться слухання у справі колишнього директора Снятинського дитячого будинку-інтернату Леонтія Шимчука, якого підозрюють у замаху на вбивство заступника голови Снятинської районної спілки ветеранів Афганістану Дмитра Сідлярчука.

Сімейний підряд Леонтія Шимчука, що дружно працював у інтернаті, обкрадав та знущався над дітьми-інвалідами, повідомляє Народний контроль.

Про діяння цієї сім’ї під чітким керівництвом Леонтія Шимчука у Снятині знали майже всі та говорити відкрито боялися. Ті, хто посмів виступити проти одіозного директора, ледь не попрощалися із життям.

Врешті до Снятинського інтернату вирушили ЗМІ. Історія інтернату прогриміла на всю країну.

Одним із тих, хто зробив таке висвітлення можливим став працівник місцевого соціального центру Дмитро Сідлярчук. Саме він розповів про факти зловживань у інтернаті, розказав, хто їх “дахує” в області та розкривав афери в соціальній сфері.

Така позиція ледь не коштувала чоловіку життя: його підірвали на подвір’ї власного будинку. Лише досвід участі у бойових діях врятував Дмитра від загибелі.

Леонтія Шимчука затримали за підозрою у вчиненні цього замаху та посадили під арешт. Його адвокат постійно намагалася змінити обраний судом запобіжний засіб, аргументуючи це станом здоров’я підозрюваного.

Коломийський міськрайонний суд змінив запобіжний захід у виді тримання під вартою на запобіжний захід у виді домашнього арешту.