У Коломиї за паркування на місцях для інвалідів серйозно штрафуватимуть

Відділ муніципальної інспекції звертає увагу коломиян на те, що паркування на спеціальних місцях для інвалідів – адміністративне правопорушення. 
Штрафуватимуть за таке порушення – до 1700 грн, пише “Дзеркало Коломиї” з посиланням на прес-службу міської ради.
– Разом з відділом муніципальної інспекції та працівниками коломийського відділу поліції, – каже начальник КП «Коломия Паркосервіс» Тарас Кузьмин, – ми вже вкотре перевірили, чи дотримуються коломияни правил паркування. І знову інспекторам довелося складати протоколи за те, що власники залишили свої машини на місцях, призначених для водіїв з інвалідністю або тих, які перевозять людей з особливими потребами.
До уваги власників автівок, у кожній паркувальній зоні в Коломиї обов’язково виділено 6 спеціально відзначених місць для паркування неповносправних громадян . Наприклад, на проспекті М. Грушевського від будівлі ратуші й аж до пішохідного переходу заборонено залишати машину, якщо на ній немає розпізнавального знака “Водій з інвалідністю”  або якщо у водія чи пасажира немає відповідного посвідчення.
Інспектори і надалі якомога частіше перевірятимуть, чи не порушують на паркувальних майданчиках права людей із обмеженими можливостями і просять водіїв з особливою увагою ставитися до вибору місця, де планують залишати своє авто.