Перед Музеєм писанки у Коломиї представили 300 фоторобіт Андрія Коника. ФОТО+ВІДЕО

2 травня на площі перед Музеєм писанкового розпису відбулася посмертна фотовиставка талановитого коломиянина Андрія Коника. Хлопець помер від важкої хвороби.

На благодійному заході представили 300 робіт, в які колись вклав свою душу молодий митець. До кожної фотографії батько Андрія власноруч зробив дерев’яні рамки.

На світлинах зафіксовано чимало цікавих моментів, місць та людей. Організатори благодійного фонду “Konyk help” переконані: у запропонованих фотографіях кожен знайде те, чого інколи так не вистачає сучасному світу: спокій, щирість, сміливість, радість, тепло, й головне – жагу до життя. Ці світлини несуть у собі всю любов їх автора до світу. А така любов зустрічається надто рідко, щоб нею нехтувати.

Світлини можна було не тільки оглянути, їх можна було придбати. Як анонсували, виручені кошти з продажу підуть на допомогу подрузі Андрія Коника, онкохворій Юлії Дмитренок, повідомляє “Дзеркало Коломиї”.

Андрій і Юля познайомилися й потоваришували вже у лікарні, дівчина лежала в палаті навпроти. Нині Юля бореться з хворобою. Вона потребує підтримки й допомоги. Якось вона пообіцяла Андрієві, що, попри все, здолає хворобу. Наразі потрібні кошти для обстежень і пересадки кісткового мозку, а це чимала сума – 80 тисяч євро.

Під звуки гітари й спів Андрієвих товаришів чимало коломиян придбали на виставці світлини.

Активно долучаються до роботи фонду й два рідні брати Андрія, бо хто, як не вони, знали чи не все про рідну їм людину.

Далі виставка помандрує до Івано-Франківська. Вже 7 травня на площі ім. Міцкевича її побачать мешканці та гості обласного центру. Далі буде Львів і, можливо, Київ.

Олександра ЩЕРБАКОВА-ОЛІЙНИК

Відео: НТК

Читайте також: Пам’яті Андрія Коника – надзвичайного хлопця з Коломиї…