У Коломиї відбудеться зустріч з відомим археологом Богданом Томенчуком. АНОНС

Тих, хто цікавиться прадавньою історією, запрошуємо на зустріч з керівником археологічних експедицій, завідувачем кафедри етнології і археології Інституту історії, політології та міжнародних відносин Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, автором понад 150 наукових статей та 10 монографій – Богданом Томенчуком.

У рамках лекції відбудеться презентація  його книги “Галич і мала галицька земля ХІІ-ХІІІ ст. Історична топографія городищ”, де автор проаналізував містобудування Галицького князівства.

Зустріч відбудеться в Національному музеї народного мистецтва Гуцульщини та Покуття о 15.00 годині.

Довідка: Томенчук Богдан Петрович, кандидат історичних наук, доцент, є відомим спеціалістом в галузі археології, історії та туризму. Автор численних наукових публікацій, присвячених проблемі державотворчих та містотворчих процесів на території Галицької землі, а також проблемам транскарпатських і трансєвропейських шляхів. Народився 3 вересня 1950 р. в с. Ценява Коломийського району Івано-Франківської області. В 1971–1976 рр. навчався на історичному факультеті Чернівецького державного університету. З 1970-х рр. спеціалізувався по археології, проходив щорічні стажування у археологічних експедиціях Чернівецького державного університету та наукових закладах Києва і Москви.