У Коломиї обрали голову суду. ФОТО

24 травня відбулися вибори голови Коломийського міськрайонного суду.

У Коломийському міськрайонному суд працюють 9 суддів. На збори суду по виборах голови прибуло 8 із них. Перед самим процесом виборів перед присутніми – суддями, журналістами та громадськими активістами виступив діючий голова Володимир П’ятковський. Він прозвітував за виконану роботу у попередній каденції, пише Дзеркало Коломиї. 

У виступі він зазначив, що пріоритетом у своїй роботі ставив зміцнення авторитету судової влади та авторитету до суду. Також пан Володимир повідомив, що за 2015 рік у Коломийському суді було розглянуто 5807 справ, а у 2016 – 6554 справи. З них в апеляційній інстанції було скасовано 130 у 2015 та 116 у 2016 році. Ще одним із позитивів роботи суду за 2015-16 роки – це збільшення відкритості. Діяльність суду почала висвітлюватися на сайті, який є одним із кращих в Україні.

Здійснювались також і господарські роботи, зазначив голова суду. У приміщенні суду було зроблено ремонти на загальну суму 380 тисяч гривень. Зокрема були приведені до європейських вимог усі кімнати утримання затриманих. Крім цього, на рахунок судової адміністрації області надійшли 10 мільйонів гривень на будівництво нового приміщення суду, зазначив пан П’ятковський.

Після звіту Володимира П’ятковського, згідно з порядком денним, було висування кандидатів на посаду голови Коломийського міськрайонного суду. Було висунено двох кандидатів – Володимира П’ятковського та Юрія Потятинника. У таємному голосуванні перемогу отримав Володимир П’ятковський. За нього проголосувало 5 суддів, а за його конкурента Юрія Потятинника – 3. Відповідно Володимир П’ятковський обійматиме посаду Коломийського міськрайонного суду ще 3 роки.

Володимир П’ятковський

Віктор ФІТЬО

ФОТО: прес-служба Коломийського суду.