Додому Новини Тренер дитячої команди з Коломиї Олександр Дем’янчук продає автограф Гвардіоли, щоб повезти...

Тренер дитячої команди з Коломиї Олександр Дем’янчук продає автограф Гвардіоли, щоб повезти команду на фінал Кубку України

0
Поділитися

Тренер дитячої футбольної команди “Прикарпаття”, яка займається у Коломиї, Олександр Дем’янчук продає автограф Жузепа Гвардіоли, щоб повезти команду на змагання.

Дитяча футзальна команда готується до участі у фінальній частині Кубку України, що пройде з 24 по 27 січня у Вінниці.

Don Yapon

Та, на жаль, своїми силами команда не може дозволити cобі оплатити дорогу, проживання та харчування юних спортсменів, інформує “Фіртка”.

Тому Олександр Дем’янчук закликає небайдужих придбати автограф  Жузепа Гвардіоли, колишнього каталонського та іспанського футболіста, нині футбольного тренера, і тим самим допомогти “Прикарпаттю” поїхати на фінал Кубку України з футзалу.

Жузеп Гвардіола – відомий гравець “Барселони”. Також відомий як Пеп Гвардіола. У 2013 році Гвардіола офіційно очолив мюнхенську “Баварію”.

josep_guardiola_0525

В лютому 2015 року я працював у якості журналіста на матчі 1/8 ЛЧ Шахтар-Баварія. Після матчу підійшов до тогочасного тренера мюнхенців Хосепа Гвардйоли та попросив у нього автограв. Незважаючи на те, що під час прес-конференції я задав досить гостре запитання, відомий коуч не відмовив у проханні.

Незважаючи на те, що “Прикарпаття” входить до 12-ки кращих дитячо-юнацьких футзальних команд України жодної підтримки з боку місцевої влади команда не отримує. Діти, а точніше їхні батьки, змушені самі вирішувати питання пов’язані з фінансуванням виступів в Кубку та Чемпіонаті України з футзалу. Зусиль Федерації футболу міста Коломия та небагатьох підприємців, які бодай якось допомагають розвитку спорту в місті також не достатньо.

Тому звертаюся в першу чергу до колекціонерів, любителів футболу та бізнесменів, яким небайдужа доля дітей, що хочуть грати у футзал на серйозному рівні: допоможіть нашій команді поїхати на фінал Кубку України.

Для мене автограф Хосепа Гвардйоли – це дуже велика цінність. Але діти, які тренуються у складі коломийського “Прикарпаття” важливіше. Будь ласка, здійсніть їхню мрію – домопожіть дітям поїхати на, можливо, головні змагання у їхньому житті”, – повідомив Олександр Дем’янчук.

Щоб команда змогла поїхати на змагання необхідно приблизно 15 тисяч гривень.

Щоб допомогти дітям потрапити на фінальні змагання, можна перерахувати гроші на картку Приватбанку:  5167 9823 0039 8812

15977102_1325612260837239_5494498209165725013_n