“Ті люди, які мені намагаються заважати, Україну ніколи не любили”, – скандальна Ані Лорак здивувала новою заявою. ФОТО

Одіозна українська співачка Ані Лорак заявила, що є люди, які перешкоджають її концертам в Україні, і тому вона вже два з половиною роки не дає концертів на Батьківщині.

Про це зірка сказала в інтерв’ю “КП” , пише Максимум.

“Ті люди, які сьогодні мені намагаються заважати, Україну ніколи не любили, і єдине, в чому вони досягли успіху – шкідництво. Зруйнувати, зганьбити – легко, важливо тільки розуміти, що за цим всім стоять великі гроші, політика”, – заявила артистка.

За словами Лорак, вона не хоче, щоб хтось робив кар’єру, намагаючись “очорнити її ім’я”.

Слава Богу, я встигла об’їздити Україну зі своїм шоу в 2013-му і 2014-му – всюди зал зустрічав стоячи. Те, що сталося потім, –мій біль. Але, повторюся, не можу допустити, щоб люди піарилися на мені, – повідомила артистка.

При цьому співачка стверджує, що сумує за українською сценою і глядачами.

З найбільшим задоволенням повертаюся в Україну, до Києва. Це моя Батьківщина, яку я любила, люблю і буду любити. Мої концерти і гастролі в рідній країні – завжди особливе відчуття, і сьогодні мені цього дуже не вистачає, скучаю за українською сценою і глядачами. Хочеться, щоб фінальні концерти мого шоу “Кароліна” пройшли в Києві – ми зараз про це думаємо“, – заявила Лорак.

Додамо, що Ані Лорак зараз проводить гастрольний тур містами країни-агресора.

Нагадаємо, що до рук журналістів потрапив документ, де йдеться про конкретну суму гонорару, який Лорак мусила отримати за концерт в російському Сургуті 2014 року.

Сума становила 38 тис. 160 євро, передає PL.COM.UA