Тенісисти з Коломиї Ілля Сарафин, Іван Дячук та Артур Казаков здобули призові місця на всеукраїнських змаганнях

Минулих вихідних, 25-26 березня, в Івано-Франківську провели всеукраїнські змагання з тенісу, участь у яких взяли понад 160 юних спортсменів.

За словами одного з організаторів, така кількість учасників стала рекордною для міста і пояснюється тим, що популярність тенісу зростає.

У змаганнях взяли участь й спортсмени з Коломиї. Так, серед шістнадцятирічних учасників переміг Ілля Сарафин. А у  віковій групі до 9 років друге місце здобув Іван Дячук, а третє Артур Казаков.

Учасники провели близько 210 матчів. Турнір “Alias Cup 1” проводився у вікових групах до 12 і 16 років, а “Kinder Open 2017” – до 6 і 10 років.

Яскравими перемогами відзначилися представники місцевих клубів і шкіл. Так, в “Kinder Open” до шести років (“червоний рівень” програми ITF Tennis 10’s) на друге місце п’єдесталу пошани піднявся Іван Миронов (TC “Alias”), а третє посів Нікіта Герега (TC “Alias”). Перемогу серед двадцяти шести учасників, святкував представник міста Стрий – Антон Талама.

У віковій групі до 9 років (“помаранчевий рівень” програми ITF Tennis 10’s) перемогою відзначилася Софія Сімків (ОДЮСШ “Олімп”, м. Івано-Франківськ), друге місце – Іван Дячук (м. Коломия) і третє Артур Казаков (м. Коломия). У цій віковій групі конкурували сорок тенісистів з чотирнадцяти команд України.

У змаганнях до 10 років (“зелений рівень” програми ITF Tennis 10’s ) серед дівчаток перше місце посіла Анастасія Коляда (м. Львів), друге за Єлизаветою Труш (м. Луцьк) і третє за Євгенією Зеленською (м. Івано-Франківськ, TC “Alias”). Євгенія також змагалася у віковій групі до 12 років, в якій успішно пройшла до вісімки кращих тенісисток турніру.

Серед хлопчиків до 10 років непереможним був Павло Риштий з Трускавця, гідний опір йому чинив Дмитро Втековський (м. Івано-Франківськ, TC “Alias”), який став другим. Третє місце – С. Найдиш (м. Чернівці).

Серед дванадцятирічних хлопців перемога за Даниїлом Пентелейчуком з Чернівців, другий – М. Колесниченко (м. Львів), третій – Г. Кіяшко (м. Львів). У дівчат беззаперечну переможну фінальну гру провела Мілана Волошин (м. Львів) проти Дарії Волосової (м. Чернівці). У малому фіналі зійшлися представниці міста Києва Марія Бобровська і Серафима Бобровнікова. Перемога за першою.

У віковій групі серед дівчат до 16 років яскравий атлетичний теніс дозволив піднятися на першу сходинку турніру Я. Зарембі (м. Хмельницький), на другу – І. Тристан (м. Львів) і на третю М. Маслей з міста Мукачеве.

Серед шістнадцятирічних хлопців переміг Ілля Сарафин (м. Коломия), другий – С. Антонюк (м. Хмельницький), а третім став Н. Лопушинський (м. Львів).