“Те, що ви змінили шкірянки та біти на краватки, вас не врятує”, – Слюзар про підпали і залякування депутатів у Коломиї

Як повідомляли, сьогодні відбулася позачергова сесія міської ради, яку скликали через низку підпалів автівок місцевих депутатів.

Свою позицію про підпали та залякування депутатів міськради висловив у Facebook  міський голова Ігор Слюзар.

Подаємо текст повністю:

“Хочеш миру – готуй війну, казали давні греки. Ми довгий час сподівались на те, що переможе здоровий глузд, але банді закони не писані. А я не вмію боротися з бандитами їхніми методами. Тому звернувся до правоохоронців.

Сьогодні відбулась позачергова сесія міської ради. Ми з депутатським корпусом звернулися з вимогою розслідувати факти підпалів автомобілів та нерухомого майна депутатів Коломийської міськради, які вже стали нездоровою традицією у нашому місті. Так далі тривати не може. Я вбачаю у цьому тиск на органи місцевого самоврядування і пряму загрозу життю обраних коломиянами депутатів, а відтак – небезпеку розгулу бандитизму у Коломиї. Останній відомий нам усім випадок – підпал авта Любомира Бордуна, депутата, начальника управління освіти.
Немає сумнівів, що ці випадки пов’язані із громадською позицією постраждалих. Так само і нема сумнівів у тому, що це не припиниться само собою.

Новоспечені авторитети уникають зустрічей зі мною. То мушу звернутися до них публічно: досить ховатися за партійними квитками, досить залякувати працівників виконавчого комітету, депутатів і членів їхніх сімей і пересічних коломиян.

90-ті роки минули, і те, що ви змінили шкірянки й біти на партквитки й краватки не врятує вас від правосуддя. Я не дозволю перетворити Коломию на кримінальний центр. Пишіть скільки завгодно брехні щодо мене через фейкові сторінки, за дві каденції я звик до всього. Але ви перейшли всі розумні межі”, – йдеться у дописі.

Нижче посилання на рішення сесії і текст звернення:  http://nbkolrada.gov.ua/dt/144399/…