Священика Коломийсько-Чернівецької єпархії відсторонили від усіх священнодійств. ФОТО

Виходячи з того, що священик Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ Теодор Оробець порушив церковне законодавство, про що отримав Канонічні попередження та напімнення та закінчився термін передбачений Кодексом Канонів Східних Церков щодо подання апеляції на Декрет, яким було накладена кара суспензи на священика Теодора Оробця, прес-служба Коломийсько-Чернівецької єпархії повідомляє, що: 

священик Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ Теодор Оробець, який проживає у с. Чортовець Городенківського району Івано-Франківської області, покараний карою суспензи терміном на одинадцять місяців. Йому особисто та у співслужінні забороняється виконувати усі священнодійства: служіння Божественної Літургії, уділення Святих Тайн, служіння молебнів, акафістів, вечірні, утрені і інших публічних Богослужінь, чину похорону і уділення інших Таїнств, приймаючи це як лік для оздоровлення душі та священичого сану.

Єпархіальне управління застерігає всіх вірних від участі в будь-яких священнодійствах, які б очолював о. Теодор Оробець, оскільки така участь є важким гріхом, як також злочином проти церковного закону.