ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Центральну виборчу комісію очолив уродженець Прикарпаття

Центральна виборча комісія у п’ятницю обрала своїм головою Олега Діденка - уродженця Снятина, що на Прикарпатті.

Уродженця Снятина Олега Діденка обрали новим головою Центральної виборчої комісії України. Його кандидатура була єдиною і отримала одноголосну підтримку – 16 з 16 членів комісії, інформує “Сьогодні”.

Діденко був членом ЦВК попереднього складу, потрапив туди за квотою партії «УДАР» ще в 2014 році. Заступниками Діденка стали Сергій Дубовик (від «Опозиційної платформи — За життя») та Віталій Плукар (від «Слуги народу»).

За інформацією від громадянської мережі «Опора», від 2003-го до 2014-го року Діденко працював помічником-консультантом нардепів Давида Жванії, Миколи Катеринчука, Романа Безсмертного, Владислава Каськіва та Валерія Іщенка.

Закінчив юридичний факультет Чернівецького національного університету та магістратуру в Інституті публічного управління та адміністрування Національної академії державного управління при президентові України.

У 2018 році пройшов міжнародне стажування з проблематики фальсифікацій на виборах в Європейському центрі підтримки виборів (European Center of Electoral Support, Італія).

Він є заслуженим юристом України, займався приватною юридичною практикою, у 2012 році отримав свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю.

Нагадаємо: Верховна Рада призначила новий склад ЦВК