Сьогодні у Коломиї відбудеться майстер-клас “Кривий танець”

Сьогодні у Коломиї відбудеться зустріч з дослідницею народного мистецтва, мисткинею, інструктором з виготовлення прикрас з бісеру, автором і видавцем книг-інструкцій, а також навчальних програм Марією Рипан.

У програмі цьогорічного візиту лекція і мультимедійна презентація «Писанки Північної Америки: Канада і США» та майстер-клас зі створення браслета-силянки «Кривий танець».

Під час лекції мисткиня розповість про унікальні колекції й виставки писанок багатьох українських музеїв Канади і США та майстрів, які зберігають і примножують традиції писанкарства. Всі охочі матимуть можливість оглянути й майбутній вартісний експонат, який Марія Рипан подарує музеєві. Який саме, ви побачите під час лекції (Музей писанкового розпису, 31 травня, 14.00).

Учасники майстер-класу «Кривий танець» зможуть власноруч створити чудову прикрасу з чеського бісеру з цікавою вставкою та вишуканою застібкою (Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й. Кобринського, 31 травня, 16.00). Вартість майстер-класу – 75 грн.

Джерело: hutsul.museum