Що чекає Коломийську ОТГ: в облдержадміністрації обговорили найпроблемніші питання

Вчора, 12 жовтня, в обласній державній адміністрації відбулася нарада, де розглянули проблемні питання функціонування новоутвореної Коломийської об’єднаної територіальної громади.

Про це повідомляє прес-служба Івано-Франківської ОДА, пише Дзеркало медіа.

Йшлося про механізми призначення субсидій, виплати соціальних допомог пільговим категоріям населення Коломийської ОТГ органами соціального захисту.

Далі мова йшла про реєстрацію місця проживання, виготовлення громадянам ID карток, вчинення нотаріальних дій, реєстрацію актів цивільного стану на території сіл, що приєдналися до Коломийської об’єднаної територіальної громади, оформленню документів з продажу та купівлі земельних ділянок.

Велику увагу було приділено освітній галузі новоутвореної ОТГ, зокрема наданню освітньої субвенції. Також йшлося про функціонування закладів культури з нового року та передачу об’єктів закладів культури в управління Коломийської міської ради ОТГ.

Підводячи підсумки наради, заступник голови ОДА Богдан Кобилянський зауважив: “Завданням кожного з нас є покращення життя громадян та соціально-економічний розвиток області. Ми маємо чітко бачити коло проблемних питань ОТГ та вміти зосереджувати зусилля усіх служб для їх ефективного вирішення. Кожен із присутніх знає проблеми та інтереси громад як ніхто інший, – і саме на це має працювати”.

Читайте також: Прикарпатські ОТГ скаржаться на брак кваліфікованих кадрів. ВІДЕО