Сергій Коцюр: «З новою командою на Коломию чекають позитивні зміни»

Першим заступником міського голови, який займатиметься питаннями економіки, став представник «Самопомочі» Сергій Коцюр. 

34-річний приватний підприємець зміг потрапити в команду після доволі високого результату на виборах міського голови, отримавши третє місце та поступившись переможцеві 128 голосами.

–          Пане Сергію, чому погодилися працювати на цій посаді? Які першочергові питання хочете вирішити для громади міста?

–          Результати виборів дали мені розуміння, що коломияни довіряють нашому баченню розвитку міста. Командою «Самопомочі» прийнято рішення максимально брати участь у розбудові Коломиї. Обов’язки, які покладені на першого заступника міського голови, дадуть мені можливість впливати на зміцнення економіки та збільшення надходжень до міського бюджету. Це є фундаментом для розвитку усіх галузей нашої Коломиї. Зараз бачу першочерговим завданням – налагодження якісної системи роботи в команді.

–          Коли готові прозвітувати перед громадою?

–          Планую прозвітуватися до 1 січня 2016 року.

–          Ви куруватимете економічні питання, як оцінюєте свої можливості, чи маєте відповідні знання з економіки і чи взагалі потрібні такі знання?

–          Я свідомий того, що для грамотної побудови економіки міста потрібні дещо інші знання, ніж в економіці підприємницької діяльності. У цьому питанні я опиратимуся на знання та досвід експертів саме в цій галузі.

–          Як оцінюєте команду, з якою вам доведеться працювати?

–          Команда повністю нова, наповнена ентузіазмом. Вірю, що з цими людьми Коломию чекають позитивні зміни.