Додому Новини Суспільство Лист до редакції. Про недбалість медичного персоналу Коломийської ЦРЛ до своїх пацієнтів

Лист до редакції. Про недбалість медичного персоналу Коломийської ЦРЛ до своїх пацієнтів

15
Поділитися

До редакції агенції новин Фіртка надійшов лист від мешканки Коломиї Ганни Михайлівни Варчевської.

В цьому листі коломиянка розповідає про ставлення медичного персоналу Коломийської ЦРЛ до своїх пацієнтів.

Текст листа:

Хочу вам розповісти як недбало відноситься медичний персонал Коломийської ЦРЛ до своїх пацієнтів. Судячи з усього вони сприймають пацієнтів по зовнішньому вигляді – має гроші пацієнт лікують. Не має лишають на призволяще. Так нещодавно помер мій чоловік саме в лікарні, під капельницею. Краще б він помер вдома, в спокої та й під моєю опікою.

Щороку він проходив лікування гіпертонічної хвороби в стаціонарі Центральної лікарні нашого міста і, на жаль, завжди були проблеми при поступленні до стаціонару. Хронологія того сумного дня була така: я разом з молодшим сином привезли нашого батька до лікарні о 10:00 годині ранку. Він був у важкому стані, тиск був понижений і він ледве стояв на ногах, тому його в приймальному покої посадили в інвалідне крісло і сказали чекати на лікаря. Більше години ми чекали на лікаря. В коридорі прийомного покою, на вітряному протязі сидів з похиленою головою мій чоловік, було доволі холодно. В 11:45, прийшов лікар-кардіолог і поставив під сумнів діагноз гіпертонічної хвороби, викликав лікаря-невропатолога і та сказала, що мій чоловік не її пацієнт і в неї у відділі немає місця тому, обидвоє лікарів вирішили відправити не їхнього пацієнта на фіброгастроскопію, тобто ковтати шланг. Поки везли непотрібного пацієнта на діагностику шлунка, мій чоловік два рази втрачав свідомість і медсестри приводили його до свідомості за допомогою нашатирного спирту. В кабінеті діагностики шлунку, також виникла проблема, медичний персонал, лікар та медсестра, зразу ж зрозуміли, що нема кого обстежувати, так як мій чоловік не міг й з крісла встати не те, щоб на тапчан вилізти та ковтнути шланг. Але, медсестра все ж таки запитала мого чоловіка чи буде ковтати шланг і він ледве кивнув головою на згоду, адже він вірив і прислуховувався до порад лікарів. Ледве підвівся з інвалідного крісла, підійшов до тапчана і біля табуретки впав. Підбіг лікар-діагностик і підняв його, а сам пішов до приймального покою і не знаю, що сказав там, але мого чоловіка відправили вже до кардіореанімації і то була 14 година дня.

В кардіореанімації агресивне відношення медперсоналу до нас не змінилося. З цього відділення мене погнали за ліками до аптеки, поки я бігала, не стало мого чоловіка, то було біля 15 години дня. Помер, так і не попрощалася з ним. Зараз на думку спадає, нехай би вмерла людина під капельницею, але від медперсоналу має бути людське відношення, як до пацієнта, так й до його родичів.

В цьому ж листі, хочу подякувати медичному персоналу Швидкої Допомоги. Карета Допомоги швидко приїхала до нас і медперсонал як належить їм віднісся до хворого.

На закінчення, бажаю коломиянам здоров’я, доброзичливості та поваги один до одного, бережіть себе і своїх ближніх“.

Редакція Фіртки обіцяє, що вже найближчим часом звернеться за коментарями до керівництва лікарні.

15 Коментарі

 1. Шокована і Щиро Співчуваю Вашому Горю Пані Ганно, аджа сама нещодавно втратила Дорогу і Наййблищу людину – Батька! можу мпівчувати !Але саме задяки Справжнім,не побоюсь цього словп, спеціалістам кардіо реанімаціі та діагностам ендоскопістам була врятована і тепер,поруч із коханим чоловіком виховуєм двох найпрекрасніших діток!!!Дякуючи Спеціалістам,своєі справи,та керівництву ЦРЛ ,а насампред Богу Я -Жива!!! Співчуваю, і думаю про вас , Пані Ганно,та молитимусь,про Вашого Батька, хочу не побоятись,заперечити – Діагности і справжні спеціалісти,у нас є!!! І Вони в ЦРЛ! Дякую,Вам, Любі КОЛОМИЯНИ!

 2. Спеціалісти може і є, але подивляться на тебе тільки після того, як заплатиш гроші. В ЦРЛ нема чого з керівництвом говорити, там завжди був бардак. Їх цікавлять тільки гроші.

 3. В ЦРЛ завжди був бардак. Ганебне відношення персоналу, звернуть увагу тільки після того, як знатимуть шо заплатиш або уже заплатив. У них все треба купити, навіть такий мінімум як одноразові шприци і вата.

  • Позор лікарям!!!!!Ви вчилися і знали як оплачується ваша професія в нашій державі.Хочете “подачок”,відкривайте приватні клініки!!!В державній установі за свою працю одержуєте зарплату…а люди не винні,що вам її платять не вчасно.Хабарники,встид вам!!!!!

  • Встид вам лікарі!!!!!Ваша професія оплачується,а люди ні в чому не винні!!!!!Відкривайте приватні клініки і тоді чекайте від пацієнтів “подяк”….ви вчилися щоб лікувати і рятувати людям життя.Будьте сумлінні до своєї праці і БУДЬТЕ ЛЮДЬМИ!!!!!

 4. Якщо вам не подобається лікування в ЦРЛ то йдіть до народних цілителів. А після них дуже багато прибігає лікуватися в ЦРЛ.

 5. така сама ситуація в хірургіі ЦРЛ під керівництвом славнозвісного Дебенка. який обклався родиною і не лікуе . бо безсердечний .своіми діми вбивае людей .гроші дере . медикаменти вечером синочок його продае і нікому до того немае справи -там давно вже приватизуали хірургію .

 6. У нас в лікарнях всюди бардак і страшна корупція!!!Лікарям не виплачують гроші,а вони друть з пацієнтів.Навіть участкові педіатри(є там одна),при візиті до неї дивиться на тебе і на дитину так ніби щось їй заборгував.Встид і позор вам людські спасителі!!!!Бійтеся Бога!!!!

 7. Встид і позор лікарям!!!!!!Це люди,які вчаться лікувати і рятувати життя,а натомість що отримуєм????Ви не знаєте як оплачується ваша робота в нашій державі????При чому тут люди,які ні в чому не винні,які чекають від вас допомоги.Відкривайте приватні кабінети і збирайте дань,а в державних установах працюйте на зарплату!! Жебраки!!!!

 8. Встид вам лікарі!!!!!Ваша професія оплачується,а люди ні в чому не винні!!!!!Відкривайте приватні клініки і тоді чекайте від пацієнтів “подяк”….ви вчилися щоб лікувати і рятувати людям життя.Будьте сумлінні до своєї праці і БУДЬТЕ ЛЮДЬМИ!!!!!

 9. щиро співчуваю!!! але можу підписатися під кожним словом, в мене бабця поступила в лор відділення по швидкій з носовою кровотечею через високий артеріальний тиск, там вона пролежала досить довго, а коли іі лікар лор відділення спробував перевести на доослідження в кардіологію, то лікар кардіолог (жінка) в хамській формі просто напросто вигнала старшу жінку з лікарні, з натяком що ім смертосні в відділенні непотрібно, нехай дома померає. звязувались з керівництвом і особисто мені обіцяли розібратися… але тишина….

 10. Так це точно,у нашій лікарні лиш лікують за гроші,лікарі забувають що вони давали клятву,і колись будуть перед Богом відповідати за свої вчинки,правда не усі,бо є дійсно і добрі лікарі але це дуже рідко.Незабувайте що всьо зло вертається,і треба до людей мати терпіння всі ми хочемо жити.Будьмо людьми і підтримуємо один одного.

 11. Так це точно,у нашій лікарні лиш лікують за гроші,лікарі забувають що вони давали клятву,і колись будуть перед Богом відповідати за свої вчинки,правда не усі,бо є дійсно і добрі лікарі але це дуже рідко.Незабувайте що всьо зло вертається,і треба до людей мати терпіння всі ми хочемо жити.Будьмо людьми і підтримуємо один одного.

 12. Так це точно,у нашій лікарні лиш лікують за гроші,лікарі забувають що вони давали клятву,і колись будуть перед Богом відповідати за свої вчинки,правда не усі,бо є дійсно і добрі лікарі але це дуже рідко.Незабувайте що всьо зло вертається,і треба до людей мати терпіння всі ми хочемо жити.