Прикарпатця, що купляв на сайті OLX, обдурили на 12 тисяч гривень

Не всі громадяни дослухаються до порад не довіряти телефонним співрозмовникам, купляючи товар через Інтернет-мережу та оплачувати за товар виключно при його отриманні.

До поліції продовжують надходити повідомлення про шахрайські дії невідомих, які вимагають з покупців передоплату, а потім пропадають зі зв’язку.

Як повідомили у поліції, до чергової частини Івано-Франківського відділу звернувся 23-річний місцевий житель з повідомленням про те, що невідома особа шахрайським шляхом заволоділа його коштами в сумі близько 12 тисяч гривень.

Потерпілий повідомив, що через Інтернет-сайт “ОLХ” вирішив придбати собі мотоцикл марки “Ямаха”. Чоловік в телефонному режимі зв’язався із продавцем транспортного засобу. Домовившись про купівлю, невідомий запропонував потерпілому перерахувати конкетну суму грошей – 11 930 грн., що і зробив заявник, але товару так і не отримав.

Відомості про вище вказаний факт внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за правовою кваліфікацією ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.