Прикарпатська модель Анна Заячківська показала нового бойфренда з США. ФОТО

Іменита уродженка Івано-Франківська, відома модель Ганна Заячківська, яка нині успішно працює в США, оприлюднила фото із потенційним бойфрендом.

Після розриву та переїзду від італійського мільярдера Джанлуки Червари, який не так давно бурхливо обговорювали українські та світові ЗМІ, іменита модель вперше порадувала власних шанувальників фото із чарівним незнайомцем, пише “Дзеркало Коломиї” з посиланням на WestNews.

На світлині, яка з’явилася на сторінці нашої землячки в мережі Facebook, Ганна палко обіймає американського красеня біля басейну.

Отже, поряд із Заячківською – член ради директорів відомої інноваційної компанії “Genesis Mediа” Річард Шмуллен.

Читайте також: “Міс Україна” прикарпатка Анна Заячківська розповіла про своє життя у США після втечі від чоловіка-мільйонера

Нагадаємо, Анна Заячківська – українська модель, художниця, громадська активістка, володарка титулу “Міс Україна 2013”, представляла Україну на конкурсі “Міс світу”. Виростала у традиційній християнській родині в Івано-Франківську, очолювала студентську християнську спільноту, вивчала іконопис, кілька місяців провела на Майдані, готуючи їжу для протестувальників і асистуючи в медичних пунктах.

Читайте також: “Міс Україна” прикарпатка Анна Заячківська знялася у Нью-Йорку для відомого українського бренду. ФОТО