Правоохоронці вважають, що ціллю викрадачів Тараса Познякова був автомобіль

Тривають пошуки зниклого безвісті жителя Львова Тараса Познякова. Хлопця шукають у Боярці, що в Києво-Святошинському районі Києва, пише znaj.ua.

Як повідомив прес-секретар ГУ Національної поліції Київської області Миколи Жукович, пошуки зниклого львів’янина Тараса Познякова і його викрадачів не припиняються і тривають цілодобово. Особливо ретельно перевіряються дачні кооперативи та лісові масиви.

В останні дні поліція зосередила пошуки в районі села Бобриця, а волонтери, друзі і родичі Тараса детально перевіряють Боярку.

Оскільки зниклий хлопець працював секретарем в районному суді Львова, багато хто пов’язує його таємниче зникнення з професійною діяльністю. Однак, стало відомо, що правоохоронці вже встановили особи викрадачів і прийшли до висновку, що даний злочин ніяк не пов’язане з роботою Тараса.

Швидше за все, метою злочинців був автомобіль, а не хлопець. Подробиці слідства та пошуки зниклого хлопця тримають не розголошують аби не налякати викрадачів.

Тарас Позняков зник разом зі своїм авто 4 квітня. Хлопець взяв з собою попутників, яких знайшов за допомогою популярного останнім часом сервісу Bla bla car.

Та в Київі хлопець так і не з’явився. Через тиждень “Ауді А6”, на якому їхав Тарас, знайшли в гаражі села Новосілки, що під Києвом. Самого хлопця поки не знайшли.