Посол Хорватії в Україні відвідав Івано-Франківщину

12 листопада в Івано-Франківській торгово-промисловій палаті відбулась робоча зустріч президента палати Андрія Левковича із Надзвичайним та Повноважним послом Хорватії в Україні Томіславом Відошевічем.

На зустрічі піднімались питання співпраці між торгово-промисловою палатою та закордонним відомством. Передусім обидві сторони акцентують увагу на сільськогосподарській галузі, туризмі, інформаційних технологіях та імпорті хорватського вина до України. Адже Хорватія славиться не лише сприятливим кліматом, а й виноградниками, якісним та доступним за ціною вином.

Посол Хорватії зауважив, що протягом цього року Хорватію відвідало майже 50 тисяч українських туристів і це хороший показник, зважаючи на нинішню ситуацію в Україні.

Івано-Франківська торгово-промислова палата сформує групу з представників найвідоміших ІТ-компаній в Західній Україні, яка наступного року з робочим візитом відвідає Хорватію. Тим часом уже очікується візит хорватських виноробників до України, які приїдуть з конкретними пропозиціями.

Джерело: 0342.ua з посиланням на gk-press.if.ua