Додому Новини Поляки повернули на Прикарпаття ікону Богородиці, яку вивезли 72 роки тому

Поляки повернули на Прикарпаття ікону Богородиці, яку вивезли 72 роки тому

0
Поділитися

На Прикарпатті відбулося урочисте святкування повернення древньої ікони Богородиці, яку привезли для міщан та прочан делегати із Польщі.

Варто зазначити, що ікона Богородчанської Божої Матері була вивезена з міста 72 роки тому і повернулася під час святкування 575-ої річниці від першої письмової згадки про Богородчани, інформують ”Вікна”.

Розпочалось святкування від монументу Богородиці, де всі прочани зустрічали Високопреосвященного владику Володимира, а також польську делегацію, яка завітала до Богородчан з великим духовним подарунком – іконою Богородиці.

Після слів привітань розпочався процесійний хід до храму св. Івана Богослова, де була відслужена Архієрейська Божественна Літургія.

Очолив святкове богослужіння Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Володимир (Війтишин) у співслужінні з митр. прот. Петром Дирівом (Богородчанський протопресвітеріат), митр. прот. Дмитром Гірняком (Солтвинський протопресвітеріат), численним духовенством Івано-Франківської Архієпархії та отцями-домініканцями із Польщі.

333008 555014 666002