Поляки повернули на Прикарпаття ікону Богородиці, яку вивезли 72 роки тому

На Прикарпатті відбулося урочисте святкування повернення древньої ікони Богородиці, яку привезли для міщан та прочан делегати із Польщі.

Варто зазначити, що ікона Богородчанської Божої Матері була вивезена з міста 72 роки тому і повернулася під час святкування 575-ої річниці від першої письмової згадки про Богородчани, інформують ”Вікна”.

Розпочалось святкування від монументу Богородиці, де всі прочани зустрічали Високопреосвященного владику Володимира, а також польську делегацію, яка завітала до Богородчан з великим духовним подарунком – іконою Богородиці.

Після слів привітань розпочався процесійний хід до храму св. Івана Богослова, де була відслужена Архієрейська Божественна Літургія.

Очолив святкове богослужіння Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Володимир (Війтишин) у співслужінні з митр. прот. Петром Дирівом (Богородчанський протопресвітеріат), митр. прот. Дмитром Гірняком (Солтвинський протопресвітеріат), численним духовенством Івано-Франківської Архієпархії та отцями-домініканцями із Польщі.

333008 555014 666002