ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Відкриття пам'ятника загиблим воїнам, рекорд України, Ватра слави: як Коломия відзначила День захисника України. ФОТОРЕПОРТАЖ

Вчора в Коломиї з нагоди Дня захисника України відбулася низка заходів.


Як писало "Дзеркало", перед військовою частиною відкрили й освятили пам’ятний меморіал загиблим воїнам України «Кожному поколінню - своя війна». Меморіальний комплекс містить інформацію про полеглих бійців з бригади, бойовий шлях 10 гірсько-штурмової бригади, а також поминальний дзвін.

Опісля відкриття пам'ятника біля військової частини відбулися Богатирські ігри. «Стронгмени» встановили рекорд України, перетягнувши  танк, вагою 42 тонни.
Цього ж дня для бійців запрацював ще й стаціонарний стоматологічний кабінет. До його відкриття долучився і благодійний фонд «Покуття».


У кабінеті – дороге обладнання та сучасний інтер’єр. У планах – покращити освітлення, закупити вішаки та дзеркала, створити господарчу зону та духовний куточок тощо. Головне, кажуть хлопці, є крісло, тож уже можна надавати допомогу побратимам.Завершилися вчорашні урочисті заходи Смолоскипною ходою і запалюванням у середмісті традиційної Ватри слави.

Читайте також: Під покровом Божої Матері: в Коломиї урочисто відзначили День захисника України