ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Валова, Старицького та Шевченка. Влада Коломиї просить Андрія Іванчука сприяти виділенню 31 млн на дороги

Народний депутат Андрій Іванчук разом з міським головою Ігорем Слюзаром оглянули найпроблемніші ділянки доріг в Коломиї.  В першу чергу оглянули центральну частину міста, пізніше провели інспекцію нещодавно відремонтованої дороги на Атаманюка, що біля Торговиці. За словами мера, першочергового капітального ремонту потребують 3 вулиці, а навантаження яке лягає на плечі міського бюджету не дозволяє провести ремонтні роботи.

"Хочемо закінчити вулицю Старицького-Атаманюка, а це 13 мільйонів, 10 мільйонів на вулицю Шевченка. На вулицю Валову вже допомогли у виділенні 2  мільйонів, ще на вулицю потрібно 8, аби зробили дорогу у напрямку школи №1.  Якусь частину коштів виділити ми можемо, та основні вливання ми не потягнемо. Тому просимо Андрія Іванчука посприяти у виділенні коштів хоча б на ці три дороги", - розповів Ігор Слюзар.

В свою чергу народний депутат Андрій Іванчук запевнив, що вже на цьому тижні в Коломию приїдуть представники фірми ПБС та оглянуть поки незавершену ділянку на Старицького і  найближчим часом приступлять до її ремонту.

"Торік ми передбачили на цю вулицю 26 мільйонів. Фірма ПБС їх освоїла і дають на цю дорогу гарантію 10 років. Щойно я з ними спілкувався і в середу вони приїдуть в Коломия. Я майже впевнений, що вони візьмуться за те, щоб її доробити, аби коломияни побачили результат, також ми зможемо розвантажити центр міста від транспорту", - розповів Андрій Іванчук.

Що стосується центральної частини міста, то народний депутат також пообіцяв сприяти виділенню коштів на ремонтні роботи, а роботи виконуватимуться за новими технологіями.

"Біля поліції – колапс. Треба зробити її і вже сьогодні, або завтра вранці, приїдуть фахівці зі спеціальним обладнанням і оглянуть цю дорогу", - додав Андрій Іванчук.