ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

У Коломийській РДА відзначили День Державного Прапора та День Незалежності України. ФОТО

Щороку 23 і 24 серпня українці відзначають визначні національні свята – День Державного Прапора та День Незалежності України.

Для українців свобода і гідність завжди були основоположними цінностями. На перехрестях української історії сплелися пошуки й випробування, злети й падіння, перемоги й поразки. Вони завжди нам нагадуватимуть про звитяжні сторінки нашого національного формування. Символічно, що саме напередодні Дня Незалежності ми відзначаємо День Державного Прапора України, адже Прапор є символом суверенітету держави.

В сьогоднішній час українці знову виборють своє право на Незалежність зі зброєю в руках. Незламності та єдності українського народу дивується ввесь світ, а ми пишаємося нашими Героями та безмежно вдячні їхнім матерям, дружинам, сестрам.

Сьогодні дякуємо Богові за те, що ми всі є дітьми сильної, непокірної, незалежної Батьківщини. Ми вдячні нашим захисникам та захисницям, які тримають небо над Україною, даючи нам можливість у цей час працювати, вчитися, розвиватись та відстоювали демократію й права людини.

23 серпня 2023 року в Коломийській районній державній адміністрації відбулися заходи з нагоди відзначення Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України.

Захід розпочався внесенням Державного Прапора та виконанням Гімну України.
Далі хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять наших Героїв, захисників та захисниць, які віддали своє життя за суверенність та незалежність України.

З вітальним словом перед учасниками заходу виступили начальник районної військової адміністрації Любомир Глушков, заступник голови Коломийської районної ради Дмитро Самуляк та голова Підгайчиківської сільської територіальної громади Ігор Мартинюк.

«Наш Державний Прапор – це наша сила, джерело натхнення, незламності духу для всіх воїнів, які з цим прапором ідуть у бій, борються за кожен метр нашої землі, ідуть вперед і встановлюють в кожному визволеному населеному пункті. З цим Прапором будемо святкувати і нашу Перемогу», – відзначив у своєму слові Любомир Глушков

За самовіддану працю, високий професіоналізм, добросовісне служіння українському народу та з нагоди відзначення Дня Незалежності України були відзначені грамотами працівники Коломийського районного відділу поліції, Коломийського районного управління ДСНС України в Івано-Франківській області та працівники органів виконавчої влади.

Патріотичними піснями і віршами вітали присутніх аматорські колективи будинку культури села Джурків Підгайчиківської сільської територіальної громади.

Завершився захід спільним виконанням Молитви за Україну – «Боже великий, єдиний, нам Україну храни!».

Джерело: Коломийська РДА