ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

У Коломиї відбувся масштабний Форум молоді Коломийської єпархії УГКЦ. ФОТО

14 жовтня в м. Коломиї відбувся Форум молоді Коломийської єпархії УГКЦ, котрий цього року стане початком нової традиції – щорічного відзначення Дня молоді Коломийської єпархії в другу суботу жовтня.


Програма форуму розпочалася з реєстрації учасників. Цьогоріч на Форум прибули понад 320 молодих осіб з різних куточків нашої єпархії.


Архієрейську Святу Літургію очолив єпископ-помічник Коломийської єпархії УГКЦ Владика Петро Голіней в супроводі численного духовенства.
В проповіді Владика Петро підкреслив, що молодь не є нашим майбутнім, хоча така думка часто побутує у суспільстві, але молодь є нашим теперішнім. А також Владика наголосив на тому, що Церква — то не є тільки будівля, або тільки єпископи чи тільки священники, але Церквою є кожен вірний, хто отримав Дар Таїнства Хрещення, починаючи від найстарших і завершуючи найменшим немовлям.


Після завершення Святої Літургії був проголошений Декрет про щорічне відзначення Дня молоді в Коломийській єпархії в другу суботу місяця жовтня.Далі молодь прямувала до Коломийської філармонії ім. О. Козаченка, де продовжилася програма Форуму. Владика Петро у неформальній атмосфері поспілкувався із молоддю, а також кожен охочий міг поставити своє запитання Владиці та отримати на нього відповідь.
Після завершення спілкування молоді з Владикою Петром, Голова обʼєднання вірних УГКЦ «Українська молодь – Христові» Христина Потерейко представила концепцію спільноти УМХ та розповіла про її особливості.
Підсумок даних зустрічей підвів Голова Комісії у справах молоді о. Андрій Квік, подякувавши молоді за відкритість та активність.Завершилася програма Форуму молитвою в дусі ТЕЗЕ в Катедральному соборі Преображення Христового, яку попровадив молодіжний хор Taize-Lviv.