ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Резиденція Святого Миколая у Грушеві Коломийської громади відчинила свої двері. ФОТО


 Квести, загадки, вистави та багато іншого – у Резиденції Святого Миколая, що у Грушеві Коломийської громади, знову вирує життя. Цьогоріч вона працює, щоб забезпечити військових буржуйками та термобілизною, повідомив голова громади Богдан Станіславський.

У неділю, 4 грудня, тут прийняли перших відвідувачів. Щастя і радість – це тільки частина виру емоцій, що можна відчути у цьому місці. А головне – дух дитячих побажань, які малеча особисто розповідає Святому Миколаю.Резиденція працюватиме з 4 до 22 грудня.

"Управління культури та туризму дуже багато попрацювало, щоб тут діти могли на пару годин забути, що в країні війна та віддатися безтурботності й радості. Дорослі ж не забувають свої обов’язки, тому кошти, виручені з роботи резиденції, будуть спрямовані на закупівлю буржуйок та термобілизни для воїнів. Адже наші захисники цьогоріч заслуговують тепла найбільше.Щоб дізнатися більше про відвідини Резиденції Святого Миколая, телефонуйте за номером 098 94 123 94. Допоможімо Миколаю цьогоріч подарувати радість дітям та тепло воїнам!" - йдеться у дописі.