ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Пошкоджені дахи і повалені дерева: негода наробила лиха на Прикарпатті. ФОТО


Рятувальники Прикарпаття надавали допомогу населенню через ускладнення погодних умов.У зв’язку з ускладненням погодних умов, а саме з сильними поривами вітру, пожежно-рятувальними підрозділами області здійснено 16 виїздів для надання допомоги населенню, зокрема проведено заходи з розрізання гілок 14 дерев, що впали на проїжджу частину дороги в різних районах області, демонтовано небезпечні аварійні конструкції та аварійну крівлю з даху поліклініки і торгового центру у місті Івано-Франківську.
Також рятувальники двічі розрізали дерева, що впали на легковий автомобіль, внаслідок чого одна особа отримала травми, а в іншому випадку провели заходи з підняття огорожі, яка впала на легковий автомобіль.
Для проведення робіт було залучено 65 рятувальників та 13 одиниць техніки.Рятувальники Прикарпаття нагадують, що наразі діє штормове попередження, а саме посилення північно-західного вітру 15-20 м/с, значний дощ та мокрий сніг.

Радимо дотримуватися правил безпеки, а саме

- при сильному вітрі перейдіть у безпечне місце; - уникайте різних споруд підвищеного ризику (мостів, трубопроводів, ліній електромереж), водойм та високих дерев;

- тримайтеся подалі від рекламних щитів та ліній електропередач адже пориви вітру можуть спричинити їх пошкодження;

- не залишайте транспортні засоби під деревами, рекламними щитами, стовпами електромереж;

- закріпіть нестійкі елементи житлових і нежилих приміщень;

- щільно закрийте вікна, двері, горищні люки;

- по можливості не користуйтеся ліфтами, електромережу можуть раптово вимкнути.